Turkcell Vınn Açılmıyor!

Gökhan K. |

Ben iki ay öncesine kadar gayette memnun olan bir Turkcell vınn kullanıcısıydım ancak iki aydır cihazın bozulması nedeniyle internette bağlanamamakla beraber cihazımı garantiye göndersem bile yapılmadan geri geleceğini Turkcell bayilerinden duyan bir müşterisiyim. Ben ayrıca bu kadar saçmalık görmedim cihazınızı bilgisayara taktığınızda ışığı yanıyorsa cihazınız sağlamdır garantiye gönderseniz de birşey değişmez deniliyor. Halbuki cihazı kendileri de deniyor cihaz bilgisayara takıldığında kurulum yapmıyor ve vınn açılmıyor ( kurulum yaptığında ise şifre istenen sayfayı açmıyor). Gerekenin en kısa zamanda yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Arıza Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:08

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Haziran
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.