11 Mart 2014

Turkcell Vınn Abone Ücretini Fazla Aldı!

Turkcell vınn aboneliğimizi 3 yıldan bu yana sözleşmeli olarak sürdürmekteyim. Şubat 2014 sözleşmemde aylık 30 tl 6 gb paketine 1 yıllık sözleşme yapıldı. Şubat faturası 43.30 tl geldi. Bunun nedenini Turkcell müşteri hizmetlerine sorduğumda; "sözleşmenin bitimindeki ay normal tarifeden uygulanır" gibi bir cevap verdiler. Geçen sözleşme uzatımında böyle bir fiyat farkı olmamıştı. Bu durumun düzeltilmesi ve tarafıma fazla alınan ücretin ödenmesini istiyorum.

Kadir 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimiz ile 11.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kontratlı Bilgisayardan İnternet Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön