29 Aralık 2015

Turkcell Vınn 6 GB Kota Yiyor...

18 Aralık 2015'te Turkcell vınn aldım sözleşmeli 6 GB kotalı, sadece oyuna giriyorum, onun dışında video hatta Google.com'dan bir şey bile aratmıyorum, ama bakıyorum ki hiçbir şey açık değilken bile saniyede 700kb civarı yiyor. 1hafta sonunda bu cuma günü kotam doluyor doğru düzgün kullanmama rağmen, ben bu durum üzerine cayma hakkımı kullanmak istediğinde 160 TL civarı para ödeyeceğim söyleniyor. Oysaki daha bir hafta yeni doldu.

Furkan 213 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 13.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.Müşterimiz bayimiz üzerinden teknik destek alabilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Furkan01 Ocak 2016

    İnceleme yapıp yapılmadığı hakkında bir bilgim yok, yalnız benim aranmadığım ortasadır.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön