04 Mart 2015

Turkcell Videomobi Üyeliği!

Mynet'te bir video izlemek isterken Videomobi üyeliğine, lüzum eden bilgilendirmeler yapılmadan üye edildim. Tek tıkla kullanıcı sözleşmesi tarafıma tebliğ edilmeden direk üye yapılarak tarafımdan 56 TL kesilmesini hukuk dışı bir uygulamadır.

Şikayetim benden para alınmasına değildir. Benim şikayetim paranın alınış şeklidir. Turkcell gibi bir firmanın ise paravan olması, ayrıca bunca şikayete rağmen paravan olmaya devam etmesinedir. 14 yıllık Turkcell kullanıcısıyım ve sistemde 5 adet aktif hattım var.

Murat 4.262 Okunma

Cevaplar

 • Murat09 Mart 2015

  Öncelikle şikayetvar sitesi ve Turkcell Kurumuna teşekkür ederim. 2 hususu belirterek memnuniyet anketinden Turkcell'e kriz yönetimi konusunda tam puan vererek bu bildirimi kapatacağım. 1-Şikayetvar sitesinden de bir istirhamım olacak. Lütfen makul karakter sayısına uygun açılmış bildirimleri kısaltmayın. Giris-gelişme-sonuç bölümleri havada kalıyor. Bununla ilgili şikayet açacağım ve sizi, size şikayet edeceğim. 2- Turkcell her zamanki gibi çok nazik. Konuyla gerektiği gibi ilgilendiler. 5 yıldız. Sonucu henüz almadım. Bu para tarafıma iade edilecek. Ama kırgınlığım devam ediyor. Çünkü mesele para değil, alınış sekli! Bana kalırsa prestij sahibi olan bir firmanın, bu tur müşterilerini mağdur eden problemli anlaşmalar yapmasını doğru bulmuyorum. Bu sebep ile oluşan problemleri çözmek içinde uğraşmayın. Müşterilerinizi önce mağdur edip sonra sorunlarını çözmek sadece zaman israfı ve insanların asaplarını zorluyor. Çünkü Turkcell denince aklımıza kalite geliyor. Farkınız kaliteniz! 14 yıldan bu yana ve bundan sonrada Turkcell. Saygılarımla Murat

 • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2015

  Müşterimiz ile 09.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Videomobi Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat04 Mart 2015

  Turkcell müşteri hizmetlerine ulaştım. Müşteri temsilcisi bayan gayet nazikti ve sabırla dinledi. Ancak bana çözüm üretemedi. Kalıplaştırılan birkaç cümleyi tekrar etmekten ötesine gidemedi. Video mobi sitesinin 0850 532 22 55 no.lu telefonunu aradım. Kendilerine paramı iade etmelerini deklare ettim. Ancak onaylamanın tarafımdan yapıldığını bundan dolayı iade söz konusu olmadığını belirterek iade işleminden imtina ettiler. Ben bu şekilde üye edilmenin hukuk dışı olduğunu belirttim ve ürünü beğenmeyip iade etmek istediğimi söyledim. Konuşmanın devamında benden IBAN numaramı istediler ve paramı 7 iş günü içinde iade edeceklerini tebliğ ettiler. Ancak güvenmiyorum.  Artık Turkcell ile de ilgili ciddi bir güven sorunu yaşamaktayım. Turkcell kurumsal bir firma! Ve kişisel bilgilerim Veri güvenliği sözleşmesi altında garanti altına alınmış olmalıydı. Bu bilgiler, bu video sitesinde ne arıyor bana söyler misiniz? Bilgim dışında bu bilgilerin 3. kişilere verilmiş olmasının suç olduğunu tarafınıza hatırlatırım. Konu 114, 54, 14, ya da 1 TL konusu değildir. tüm hukuki masraflar Turkcell'e ait olmak üzere hakkımı arayacağımı, tarafınıza bildiririm. Bu problemin ivedi olarak çözülmesini bekliyorum. Paramı hemen iade edin lütfen!

 • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön