Turkcell Video Plus Üyeliği Yapıp Ücret Alıyor.

Lara M. |

İnternetten yapmış olduğum araştırmadan da anladığım kadarıyla birçok insan Video Plus adlı bağlantı tarafından yanıltılmış durumda. Telefondan video izlerken devam etmek istiyor musunuz gibi bir butona evet diyerek videoya gidiyorsunuz ve bu insanlar hiçbir hizmet vermeden sizi ayda 14 TL yanıltıyor. Şuan 42 TL yanıltılmış durumdayım.

Turkcell gibi operatörler de belli ki bu yanıltmaya ortaklar. Hattımı kapatacağımı dahi bildirdim. Ben de böyle bir şeye üye olmadığımı mağduriyetimin giderilmesi gerektiğini söyledim. Üyelik iptal talebim işleme kondu anca bir önceki ayda hiçbir şekilde yararlanmadığım bir içerik için oluşan mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  13:50

  Müşterimiz ile 27.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Mart
  16:17

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.