10 Temmuz 2015

Turkcell Vestel Tableti Yanlış Söyleyerek Sattı.

Geçen gün yeni telefonuma nano sim kart almak için Turkcell İletişim Merkezi Atılım İletişim Mithatpaşa/Ankara şubenize gittim. Müşteri temsilcisi E**** Hanım özel
talebim olmamasına rağmen "Vestel Tablet 7 " model tabletin normal satış fiyatının 650 TL olduğunu ama hattıma tanımlanan özel kampanya ile
24 ay vadeli olarak 5 TL'ye alabileceğimi söyledi. Israr edince kabul ettim. Ancak bir sonraki ay faturama 24 ay vadeli 10 TL yansıtıldığını ve tabletin gerçek fiyatının 199 TL olduğunu görünce kan beynime sıçradı. Şikayet ettiğimde hattı kapatırsam nasıl ücretlendirileceğimi sözleşmenin ekinin asında 10 TL yazdığını bildiren bir dönüş aldım.

Ahmet 189 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet13 Temmuz 2015

  o bahsettiğiniz cevabın sahtekarlık itirafı olduğunu zaten ilk şikayetimde yazdım. Sanki çözmüş gibi burada cevap vermeyin. İnsanları kandırmayın. Satarken 120 TL'dediğiniz şeyin 240 TL olduğunu 1 ay sonra faturamda anladım. Cevapta da bunun sözleşmenin ekinin bilmem ne köşesinde yazdığını belirtmişsiniz. Bunun adı çözüm değil sahtekarlık. Yıllardır Turkcell müşterisiyim. Yazıklar olsun size.

 • Ahmet13 Temmuz 2015

  Verdiğiniz cevabın ne kadar çözümsüz olduğunu zaten ilk şikayetimde yazdım. Sanki çözmüş gibi cevap vermeyin. İnsanları kandırmayın. Satarken 120 TL'ye aldığımı sandığım tableti kısaca 240 TL'ye almış oldum ve bunun sözleşmenin ekinini bilmem ne köşesinde yazdığını söyleyerek dönüş yaptınız. Bunun adı sahtekarlık çözüm değil.

 • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

  Müşterimizin 27.06.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.07.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön