28 Nisan 2015

Turkcell Vermediği Hizmete Para Alıyor!

Turkcell veremediği internet hizmeti için hala ücret almaya devam ediyor. Daha önce buradan bildirmeme rağmen üzerinden iki ay geçti çözüm yok . Parayı tahsil etmek ve hizmet vermemek iyi kazanç olsa gerek.

Hatice 102 Okunma

Cevaplar

 • Hatice 21 Mayıs 2015

  Turkcell bu sabah telefonumu 2 kere çıldırdı bu aradık ama acmadiniz, siz bizi arayın demek di ne tekimde mesaj geldi siz bizi arayın diye yada şikayetiniz i musteri hizmetlermize bildirin diye dört aydır buradan yazıyorum yetmiyormu?

 • Hatice 30 Nisan 2015

  Turkcell hala çözüm bekliyorum.

 • Hatice 29 Nisan 2015

  Ben gerekli her yere müracaat ettim haksız kazanç a devam ediyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2015

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hatice 28 Nisan 2015

  Bu cevabı 3 ay önce de almıştım.

 • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön