Turkcell Verilmeyen Hizmete Ücret İsteniyor!

Melih U. |

Turkcell vermediği internet hizmeti için tahsilat yapmak istiyor. Turkcell'den Mart 2011 tarihinde Vınn satın aldım. 2 sene 1 ay kullandım. Şubat 2013 ve Mart 2013 faturalarını ödemede geciktim. 2 aylık faturamı ödeyim ve hattı kapatayım diye İzmir Gaziemir Tim Koçak iletişim mağazasına gittim.

29 Nisan 2013 tarihinde hem iki aylık faturamı ödedim hemde kapatma işlemini gerçekleştirdim. Görevliye başka fatura gelip gelmeyeceğini sordum. Hayır başka ödeme yapmayacaksınız dedi. Vınn hattını kapattıktan sonra Turkcell defalarca aradı hattı kapatmayın diyerek daha sonra fatura tarihi her ayın 26'sı diye ve bende hattı 29'unda kapattığımdan 3 gün için hizmet vermediği halde 45 TL daha isteniyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melih U.
  19 Temmuz
  20:21

  2 tane davara bakamayacakları turkcell\'e yönetici yapmışlar daha ne deyim..

 • 18 Haziran
  10:27

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.