Turkcell Verilen Söz Tutulmuyor!

Gökhan Ö. |

Verilen söz karsısında H.. B.. tarafından gelinip şirket imzaları alındıktan sonra cihaz getirilmedi ve 7 gün geçmesi ardından aradığımda beni şikayet etmişsin cihazlar bugün çıkmayabilir dedi. Fakat Turkcell tarafından arandığımda cihazlarınız ulaşacak demişti fakat bu şahıs kasten cihazları getirmediğini ve işlemlerini yapmadığını düşünüyorum, gerekirse Turkcell'den çıkıp başka operatörün kurumsal hattına geçmeyi düşünüyorum. Verilen sözün arkasında durulmuyor.

Etiketler :

Personel Davranışı Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  14:20

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ekim
  09:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.