13 Haziran 2016

Turkcell Verilen Söz, Söz Değildir.

Yaklaşık 10 gün kadar önce çok da ihtiyacım olmadığı için daha düşük kapsamlı bir tarifeye yıllık geçiş yaptım. Geçiş esnasında Turkcell Bağlan Kampanyası kapsamında hediye edilen aylık 1 GB internetin devam edip etmeyeceğini sordum ve devam edeceği sözünü aldım. Tarife değişikliğinden sonra aylık 1 GB internetin iptal olduğu bilgisini tarafıma kısa SMS ile ulaştırdılar. Kalite standartları gereği kayıt altına alınan görüşmelerimin dinlenilmesini talep ettim. 3 gün sonra arayıp kayıtlara ulaşamadık bu yüzden haklılığınızı kabul ediyoruz şeklinde bilgi verdiler ve mağduriyetimin giderilmesi için eski uygulamaya geçme imkanlarının olmadığını belirttiler. Dilersem bu ay sonuna kadar 1 defaya mahsus 8 GB kullanabilirmişim. Ya da daha yüksek bir tarifeye geçmeliymişim. Maalesef teknik olarak imkanlar dahilinde değilmiş. Soruyorum size bu mudur profesyonellik? "Haklısınız... Ama pardon. "

Önder 49 Okunma

Cevaplar

  • Önder 23 Haziran 2016

    13.06 tarihinde bilgi verilmiştir demişsiniz. Sizi arayan benim, aldığım cevaba istinaden bu şikayeti yazan yine benim. Verdiğiniz cevabı şikayet ediyorum zaten. Bu bir kelime oyunu mudur?

  • Turkcell Temsilcisi14 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön