22 Kasım 2014

Turkcell Veri Hizmetleri Aktif Olmadığı Halde Hattımdan 3 Lira Kesildi!

22 kasım sabahı yani bu sabah hattımdan 3 TL kesildiğine dair bilgilendirme mesajı aldım. Kullanım detaylarımı incelediğimde veri kullanımı diyor fakat telefonumda iki gündür veri kullanımı aktif halde bile değil yani veri hizmeti kullanmam mümkün değil çünkü kapalı, kapattım. Ama sabah bakıyorum internet kullanımı diyor. Telefonumun kendi sistemine bakıyorum 20-22 kasım arasında veri kullanımı 0 byte. Ben saf yerine konduğumu düşünüyorum. Altta ekran görüntüsünü paylaşacağım. Bir de bana yardımcı olunurken devamlı veri ücreti kullanmışsınız deniyor. Ben kullanmış olsam 3 lira için sabah sabah kimseye laf anlatmaya çalışmam. Numaramı bu firmaya taşıyalı 1 ay oldu sadece.

Rabia 1.028 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön