Turkcell Vergi Barışı Kampanyası.

Ferhat B. |

9 Temmuz 2016 tarihinde vergi barışı kampanyasından yararlanmak ve birikmiş telsiz kullanım ücretlerinin ödenmesi için 15 TL yükleme yaptım. Sitelerinde de 5-9 TL veya 10-14 TL arası yükleme yapılması gerektiği yazıyordu. Bayiide özellikle 14 TL yükleme yapılması istedim en az 15 TL yükleme yapabileceklerini söylediler, bende mecburen 15 TL yükleme yaptırdım. Şimdi hediye internetim hattıma tanımlanamıyor. Sebebi de sanırım 14 TL yükleme yapmadığım için. İyi de bayii yükleme yapamıyoruz diyor mecburen 15 TL yükletiyorum. Sosyal medyadan bayiinin ismini adresini her şeyini veriyorum, arayıp sorsunlar yok onlar hala beni arayıp duruyorlar. Beni aramalarına gerek yok benim için sonuç önemli. Sorunumu ivedilikle çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

TL Yükleme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat B.
  20 Temmuz
  11:13

  Son durum şikayetimi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na bildirmiş bulunmaktayım.

 • Ferhat B.
  15 Temmuz
  23:09

  Yazınız devamıdır.

  Sorun Turkcell'in kampanyasında yanlış–eksik bilgi vermesinden kaynaklanıyor. 14 TL yükleme kesinlikle olmuyor ama daha önce 24 saat gibi bir zamanda en az 20 TL yükleme yapmışsam o zaman 14 TL yüklemeyi kabul ediyor. Eğer düzenli olarak yükleme yapıyorsam benden zaten telsiz kullanım ücreti kesilecek o zaman bu kampanyanın ne anlamı kalıyor. Gökhan Bey 3 kere deneme yaptı “müşteri memnuniyetinden eğer yükleme yapabilseydim bunu kendi cebimden karşılayacaktım” dedi. Mutlu olduğum nokta da şu demek ki biz Turkcell’den daha zenginiz.

 • Ferhat B.
  15 Temmuz
  23:08

  Evet dedikleri gibi bugün müşteri hizmetlerinden arandım yüklemeyi yaptırdığım bayinin müdürünün ismini (Gökhan Bey) verdiler bu konuda görüştüklerini ve konu hakkında bilgisi olduğunu onunla görüşmem gerektiğini söylediler.
  Akşam uğradım Gökhan Bey 2-3 gün önce başka bir yerde açılacak olan şubeye geçiş yapmış sağ olsunlar arkadaş yardımcı oldu şubenin telefon numarasını verdi ve telefonda görüştüm. Konu hakkında bilgisi varmış sağ olsun çok yardımcı oldu fakat sorunum hala çözülemedi.

 • 15 Temmuz
  11:51

  Müşterimiz ile 15.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Vergi Barışı Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ferhat B.
  13 Temmuz
  13:36

  Sürekli standart cevaplar yazıyorsunuz ve sonuç müşteri memnuniyeti sıfır.
  Benim sizin vereceğiniz üç kuruşluk internete çok mu ihtiyacım var burada mesele hak hukuk bende hakkımı sonuna kadar arayacağım. Sırada BTK'ya şikayet yazacağım oradan da sonuç çıkış çıkmaması çok umurumda değil ama şikayet hanenize bir miktar katkım olmuş olur bu da beni mutlu eder.

 • 12 Temmuz
  09:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.