24 Haziran 2014

Turkcell Veremediği Hizmet İçin Ceza Kesiyor.

Bir ay önce İstanbul'dan Yalova Çınarcık'a taşındık. Taşınmadan önce eve telefon ve internet bağlatmamak için Turkcell'den iki yıl taahhütlü 2GB internet ve 500 dakika konuşma paketi aldım. Fakat yeni evimizde Turkcell'in internet bağlantısı sağlayamadığını ve hatta bazen çağrı bile alınamadığını fark ettik.

İki hafta önce durumu Turkcell'e bildirdiğimde burasının 3G bölgesi olduğunu söyledilerse de, buradan değil 3G, Edge bile çekmiyor. Mecburen eve telefon ve ADSL bağlattık ve yeni bir modem masrafına girdik.

Bu durumda eğer telefon ve ADSL faturası ödeyeceksem, Turkcell'den aldığım ve hizmet alamadığım pakete ödeme yapmamın anlamı kalmadı. Turkcell ise iptal için 32 TL ceza kesiyor.

Gamze 572 Okunma

Cevaplar

 • Gamze05 Ağustos 2014

  Turkcell veremediği İnternet hizmeti için kamanya ücretini ödemediğim ve kampanyayı sonlandırdığım için bana 118 TL'lik son bir fatura gönderdi. Başıma faiziyle bela olmaması için faturayı ödedim. Numaramı Vodafone'a taşıdım. Diğer aile fertleri de Vodafone'a geçmeye hazırlanıyor. On üç yıl Turkcell'de kaldığım için pişmanım.

 • Gamze14 Temmuz 2014

  Tüm uyarılarıma rağmen Turkcell çekmeyen telefon için bana 40.21 TL ceza kesmiş. Bu fatura için hakem heyetine gideceğim. Turkcell bu cezayı iptal etmezse numaramı Vodafone'a taşımaya kararlıyım. Zaten Turkcell oturduğumuz evden çekmiyor.

 • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gamze29 Haziran 2014

  Turkcell'den şikayetimle ilgili en ufak bir çözüm çabası gelmedi. Veremedikleri hizmet için muhtemelen bana o 32 TL cezayı fatura etmeye hazırlanıyorlar. Ben de konuyla ilgili olarak hakem heyetine gideceğim. O ceza kesilirse üç kişilik aile Vodafone'a geçeceğiz.

 • Gamze24 Haziran 2014

  Turkcell'i iki kez arayarak sorunu çözmelerini veya taahhüdümü iptal etmelerini istediysem de iki hafta boyunca hiçbir açıklama gelmedi. Üçüncü kez aradığımda ise sorunun çözüm süresinin 22 gün olduğunu ve bu süre sonunda bana geri dönüş yapılacağını söylediler. Balkonda otururken aşağıdaki bahçeden arandığımda çağrı ekranıma bile düşmüyor! Ben bu hizmet için 22 gün taahhütlü tarife üzerinden fatura mı ödeyeceğim? Taahhüdümü bugün iptal ettim. Turkcell yetkilisi bu iptal için 32 TL ceza ödeyeceğimi söyledi. Veremedikleri hizmeti iptal ettiğim için Turkcell bana bu cezayı kestiği gün ben numaramı taşıyacağım. Gerekirse hakkımı yargıda ararım, Turkcell için de harika bir tanıtım olur!

 • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön