10 Şubat 2014

Turkcell Verdiği Sözü Tutmadı!

Turkcell'de yaklaşık 20 gün önce müşteri temsilcisi tarafıma hakaret ettiği gerekçesiyle Turkcell'de B. hanımla görüştüm ve müşteri temsilcisinin tarafıma söylediği bütün lafları tek tek kendisine ilettim. B. hanım 1 gün sonra geri dönerek yapılan araştırma sonucunda müşteri temsilcisinin bana değil benim müşteri temsilcisine hakaret ettiğimi mağazanın sorumlu müdüründen cevap aldığını ve Turkcell bu soruşturmayı benim çalışanına hakaret ettiği sonucuyla kapatacaklarını söyledi. B. hanıma ben çalışanınıza ne diyerek hakaret etmişim söyler misiniz dedim. Kendisine tarafıma söz vererek araştırıp geri döneceğini söyledi. Aradan 20 gün geçti sözünde duran yok.

Dursun 42 Okunma

Cevaplar

  • Dursun10 Şubat 2014

    beni 1 günde hakaret ettiniz diyerek suçlayan koskoca turkcell şirketi 20 günde hangi kelimeyi kullandığımı bulamadımı yazık ben bana hakaret eden benimle alay eden çalışanınızın ağzından cıkan bütün kelimeleri söyledim. kurumsal bir şirket olarak yalanınızı örtmeye çalışmayın derim size sadece

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön