17 Ocak 2014

Turkcell Verdiği Sözü Tutmadı!

Turkcell ile yaklaşık 10 gündür üzerime açılan hatlarla ve müşteri temsilcisi tarafından hakarete uğramama rağmen benim hakaret ettiğim şeklinde beyanda bulunmalarının üzerinden en son olarak ettiğim şikayetin ama bilerek ama bilmeyerek silinme işleme konulmaması üzerine tarafımı arayarak bilgi vereceklerini belirtmelerine rağmen mesaj atarak bir defa daha verdikleri sözü tutmadıkları aşikardır. Bu kadar büyük kurumsal firma verdikleri sözlerin arkasında durmamak nedir?

Dursun 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön