08 Kasım 2014

Turkcell Verdiği Sözde Durmuyor.

1 ay önce talep ettiğim İPhone 6 plus için Turkcell müşterileri geri dönüş sağlamıyor, aynı zamanda bizler arayınca da telefonunuz geldi gönderiyoruz deyip sonra hiçbir şey yokmuş gibi aramıyorlar, şikayet edince de elimizde telefon yok kasım ayı içerisinde sizlere yardımcı olacağız diye bir kelime kullanıyorlar.

Turkcell faturalı hat sahibi olarak Turkcell bana özel müşteri temsilcisi Y.. hanımı ve benim problemimi çözmeyerek beni mağdur eden Turkcell teşekkür ederim. Şirketimde kullandığım bütün hatları bundan sonra Turkcell olmayacaktır.

Seyfettin 264 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 13.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz stokları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön