27 Temmuz 2015

Turkcell Vefat Eden Kişiden Taahhüt İstenmesi!

Vefat eden babamın kullandığı hattını devir alma talebimde hattın 55 TL taşıma vergisi ve 100 TL taahhüt iptal bedeli tarafıma yansıtıldı. BDTK'nın konuyla ilgili ölüm durumlarında taahhüt bedelinin alınmayacağı hakkındaki kararı yok sayılmıştır. Superonline aynı işlemde taahhüt bedeli almazken Turkcell bu parayı talep ederek faturalandırmıştır.

Mustafa 387 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 30.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taahhüt iptal bedeli veraseten devir durumunda alınmaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön