31 Temmuz 2015

Turkcell ve Oasis Game İş Birliği!

Oasis Game'den gelen mesajdan dolayı faturama 60 TL ek ücret geldi. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bana mesajın Facebook'dan mı geldi diye sordular bende evet mesajı okudum faturaya 60 TL ücret yansıdı dedim.

Bunu bile bile Turkcell buna engel olmuyorsa müşteri temsilcisi bile buna bana direk sorabiliyorsa Turkcell bu firmayla ortaklığı var demektir. Bile bile müşterilerini zarara uğratıyor. Teknoloji çağındaysak Turkcell müşterilerini düşünse sadece bir tuşla bunu engelleye bilir ya da böyle bir kesinti yapmadan müşterilerini arayıp bilgi vere bilir bunu yapmıyorsa akıllı bir birey olarak düşündüğüm zaman Turkcell'in bu firmayla ortaklığı var ve bu işten para kazanıyordur.

Oktay 82 Okunma

Cevaplar

 • Oktay12 Ağustos 2015

  Tarih 12.08.2015 firmadan hala dönüş olmadı BİMER e şikayette bulundum faturayı bekliyorum fatura gelince tüketici haklarına başvuracağım sizin aldığınız bu haksız ücretle ilgile ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağım Turkcell firması bilginize.

 • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.08.2015 tarihinde ücretlendirmenin mobil ödeme kaynaklı olduğu yönünde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Oktay31 Temmuz 2015

  müşteri hizmetlerini aradım zaten bu konuda hakkında bilginiz var nasıl olmasınki müşterinizi dolandırdıgınız bir olaydan nasıl haberiniz olmazki direk müşteri temsilcisi bana bunu Facebook dan mı geldi diye sorabiliyorsa ve oranın numarasını veriyorsa Turkcell bundan bilgisi var ve önlem almıyorsa burada tek şuçlu Turkcell dir.

 • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön