25 Haziran 2015

Turkcell ve Kilohedefi.com Haksız, Onaysız, Ücret Tahsili!

Facebook'ta önerilen site başlığı altında "Kilohedefi.com" sitesini gördüm ve üzerine tıkladım. Tıklamamla birlikte cep telefonuma SMS düşmesi bir oldu. "kilo hedefi servisinden 56 TL mobil ödeme gerçekleşmiştir." Mesajda belirtilen müşteri hizmetleri numarasını aradım.

Durumu açıkladım. Çeşitli safsatalarla durumu açıklamaya çalıştılar.

Turkcell'i aradığımda ise beni ilgili siteye yönlendirdiler, biz bir şey yapamıyoruz dediler. Satın alınan bir mal bile istenmediği halde para iadesi yapılıyor. Kaldı ki ne aldığım bir ürün var, ne hizmet var! Turkcell'in mobil ödeme sisteminde bir açık olmasa paramı böyle alamazlardı diye düşünüyorum. Paramı geri istiyorum!

Nihal 244 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 25.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön