24 Mart 2016

Turkcell ve Harika.tv Ortaklığı!

Onayım olmadan Harika.tv adında bir servise üyelik yapıldı, Harika.tv kötü niyetli tamam ama Turkcell neden buna önlem almayıp izin veriyor? Üyelik bedeli direk faturaya yansıyor, herhangi bir onay sorulmuyor, ücreti 40 TL civarı.

Turkcell'den, beni başka firmaların mağdur etmesine müsaade ettiği ve müşteri hizmetleri yardımcı olmadığı için şikayetçiyim! Müşteri hizmetleri bu firmayla beni muhatap edip numarasını veriyor, Turkcell'de durumdan haberdar demek ki, anlaşmalı olarak milleti birlikte mağdur ediyorlar. Hepsinden şikayetçiyim!

Süleyman 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2016

    Müşterimiz ile 25.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ilgili firma hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön