18 Ocak 2016

Turkcell ve Fitwell Haksız Kazanç Ortaklığı!

14.01.2016 tarihinde haberim, iznim, onayım ve bilgim olmadan Turkcell tarafından Fitwell adı altında bir programa dahil edildim. Söz konusu uygulamanın ücretini (1 yıllık 39 TL) Turkcell tahsil ediyor olmasına rağmen iptal ve bilgilendirme için başka bir numaraya yönlendirdiler.

Verdikleri numarada saatlerce müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum. Yıldırma politikası izleyerek insanlardan haksız kazanç elde ediyorlar. Dünya markası bir firmaya yakıştıramadım. Yazıklar olsun. Sözleşmem biter bitmez Turkcell aboneliğimi sonlandırıp başka operatöre geçeceğim.

Cemaleddin 104 Okunma

Cevaplar

  • Cemaleddin 20 Ocak 2016

    19.01.2016 tarihinde Turkcell müşteri hizmetlerinden telefonla aradılar. Daha önce çağrı merkezi tarafından iletilen bilgileri aynen tekrar ederek; Fitwell'in tahsilatını Turkcell'in yaptığını, fitwell'in çözüm ortağı olduğunu, ne şekilde üye yaptıklarını bilmediklerini, fitwell'in telefonları neden açmadığını bilmediklerini ve bu konuda bana yardımcı olamayacaklarını ilettiler. Gerçekten çok ilgili bir firma.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 19.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fitwell uygulaması hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön