Turkcell Var Olmayan Şahıs ve Numara Hakkında İcra Takibi Başlattı!

Kürşat Ç. |

Bu gün telefonuma gelen bir mesaj da tanımadığım bir kişi ve daha önce kullanmadım 2 numara hakkında ödenmemiş borç olduğu ve icraya verildiğim söylendi. Mesajda verilen avukatın numarasını aramama rağmen kimse açmadı. Numarayı internetten arattım Öztürk Hukuk Bürosuna ait olduğu gözüküyor. Ancak dediğim gibi ne şahısı tanıyorum ne de o iki numarayı hayatım boyunca kullandım. Hukuk bürosu ile iletişime geçemediğim için yetkililerin bir çözüm bulmasını istiyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  11:29

  Müşterimizi 14.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Mayıs
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.