14 Temmuz 2015

Turkcell Var Olmayan Görüşme Ücretlendirmesi!

13/07/2015 tarihinde almış olduğum 2 adet yurt dışı aramaya (aramayı cevaplandırma mevzu bahis değil) tam olarak 6 TL ücretlendirme yapılmıştır (ben Hollanda'dayım, gelen arama ise Türkiye'den). Gelen aramayı cevaplayıp görüşme yapsam yine neyse diyebilirim fakat gelen aramayı cevaplandırmadan sonlandırdım. Konuyla ilgili müşteri temsilcisi ile görüşme sonucunda "bunlar santralden aldığımız anlık bilgiler, bunlarda bir hata olamaz" yanıtını alarak beni yalancı olarak itham ettiler. Üstelik, "o zaman var olduğunu iddia ettiğiniz görüşme kayıtlarını tarafıma iletin ki haklı olan taraf somut kanıtlarla ispatlansın" dediğimde ise olumsuz yanıt aldım. Firmadan beklenmeyecek bir özürsüz ayıp.

Gökay 136 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimizi 15.07.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön