16 Mayıs 2013

Turkcell Üzerime Kayıtlı 3 Hat Açılmış!

Ben 2005 yılından beri Vodafone hat kullanıyorum hayatımda hiç Turkcell hat kullanmadım fakat ne iştir üzerime 3 tane Turkcell hat kayıtlı üstelik numaraların 2 tanesi Avea dan taşıma benim kimlik bilgilerimi benim bilgim olmadan nasıl kullanabiliyor? Turkcell bunu nasıl farketmiyor? Hatlar taşınırken açılırken evrakın altındaki imzayı kim atıyor? Üstelik kapattırmak için müşteri hizmetlerini arıyorum hiç Turkcell hattım olmadığı için müşteri temsilcisine bağlanamıyorum bayiye gidiyorum numaraların son iki rakamları eksik olduğu için işlem yapamayız diyorlar Turkcell bu hatlara nasıl onay verdiyse şimdide iptal etsin!

Bilal 50 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 17 Mayıs 2013

    genel müdürlüğünüzü arayarak hatların son iki rakamlarını öğrendim ve bayiden hatları iptal ettirdim fakat bu yeterli değil bu numarları hangi bayinin taşıdığını neye dayanarak taşıdığını bayi adı ve adresini öğrenmek istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön