27 Ağustos 2015

Turkcell Uzay Çağında İstanbul'un Göbeğinde Hala Cep Telefonu İle Görüşemiyoruz!

Esenyurt Beldesi İnönü Mahallesi 361. sokakta akrabalarıma bir türlü ulaşmak mümkün değil. Sonuçta evlerine gittiğimde herkesin telefonu ya ön camın önünde ya da arka bahçeye çıkmak zorunda kaldıklarını çünkü telefonlarının çekmediğini gördüm. Bu son derece üzdü beni. İstanbul'un en büyük ilçelerinden biri her gün dev yapıların yükseldiği ve binlerce insanın iletişim kopukluğu artı internet kullanmak için kapı önlerine çıktıklarını gördüm ve bu hizmet eksikliğini duyurmak istedim. Koskoca Turkcell firmasının böyle bir ayıbı yaşatma hakkının olmadığını düşünerek şikayet ediyorum ve derhal bu insanlara çözüm üretmesini aracılığınız vasıtasıyla rica ediyorum.

Ayfer 1.319 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön