17 Şubat 2015

Turkcell Uygunsuz Reklam Mesajları Geliyor!

"Akpa Medikal" adına tarafıma, SMS ile cinsel destek ve benzeri ürün reklamı gönderiliyor. Müşterilerinizin itibarı ile bu şekilde oynamaya hakkınız yok. Ben bu mesajı gören eşime, dostuma, iş arkadaşıma nasıl açıklama yapayım!
Bunun hemen son bulmasını talep ediyorum!

Salih 1.168 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 23.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin hattı reklam mesajı alımına kapatılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön