22 Mart 2013

Turkcell Uygunsuz İçerikli Mesaj Geliyor!

Telefonuma nerdeyse hergün uygunsuz içerikli mesajlar geliyor.Sıcak sohbet ve benzeri türden mesajlar gelmekte.Bu konu hakkında turkcell müşteri hizmetlerinin yardımcı olmasını istiyorum.Hattımın bu tür mesajlara kapatılmasını rica ediyorum.Çevremdeki insanlar bu tür mesajları gördüğünde yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir.Acil bir şekilde tarafıma bu konunun çözümü için ulaşılmasını istiyorum.

Yasin 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizi 23.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön