01 Eylül 2015

Turkcell Üyelik Başlatıp Ücret Alıyor.

Hattın kullanıcısıyım her ay faturama 56 TL yansıtılmış 14.01.2015'den bugüne kadar. Turkcell'i aradım neden çok geliyor dedim, bu numarayı ara dediler 0850532*** Video spor diye firma (vay. Mobil hizmetleri) onunla görüştüm. Üye olmuşum nasıl olur dedim ben size kayıt mesaj yolladım mı yok diyor.

Bir yere tıklamışım otomatik üye olmuşum. Siz benden para kazanmışsınız bunun faturası nerede yok diyor. 8 ay boyunca ben tek video izlemişsem bile haklılar. Adamlar şirketlerinin ismini bile vermiyorlar. Biz parayı aldık iade etmiyoruz. Kanıt yok delil yok ama adamlar para kesiyor. Bu kadar açık yanıltma olmaz.

Mehmet 105 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön