28 Mart 2014

Turkcell Uyarma Gereği Bile Duymuyor!

Faturada 35 lira katma değer servisler diye para kesiliyor arıyorum chatwalk'a üye olmuşsunuz ondan kesilmiş diyor. Böyle bir şeyle işim olmaz diyorum ne üyeliği valla bende bilmem diyor ya birileri bizden habersiz para kesiyor bunlarda bilgilendirmiyor, uyarmıyor bile bizi. Ben niye 35 lira ödeyim?Turkcell'in suçu ben niye ödüyorum?

Kenan Ü. 202 Okunma

Cevaplar

  • Kenan Ü.31 Mart 2014

    allah kimseyi bunların eline düşermesin

  • Chatwalk.com Müşteri Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimiz ile 29.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Chatwalk.com Müşteri Temsilcisi28 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön