13 Ekim 2016

Turkcell Usulsüzlüğe  Alet Oluyorlar...

Telefonuma gelen mesajı kapattığım için STK oyun servislerine otomatik olarak kaydım yapılmış. Tarafımdan hiçbir şekilde onaylama mesajı almadan aylık 19 TL karşılığında bu usulsüzlüğe aracı olan Turkcell firmasının bu oyununa gelmeyin faturalarınızı kontrol edin.

En kısa zamanda Tüketici Hakem Heyetine şikayetimi bildireceğim. Tüm haklarım saklı kalmak kaydı ile Turkcell firmasından en kısa zamanda telefon taksitlerimi ödeyip ayrılmak ta istiyorum...

Önder 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 13.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön