13 Şubat 2014

Turkcell Usulsüzce Adıma Hat Açılmış!

Yaklaşık 2 ay önce almış olduğum faturalı hattıma geçenlerde bir mesaj geldi.Mesajda adres teyidi yapmam gerektiği yoksa erken iptal taahhüdü ödemek zorunda kalacağım yazıyordu. Bende şuan kullanmakta oldugum hattımla ilgili sanarak turkcell iletişim merkezine ikametgahımı da alarak gittim. Bir takım işlemler yapıldıktan sonra oradan ayrıldım.

Ertesi gün oradaki görevli bayan adres doğrulamasının haberim olmadan adıma açılmış olan hatlar ile ilgili olduğunu söyledi.Kimlik fotokopim kullanılarak usulsüzce evrak düzenlenerek adıma birçok hat açılmış.Hatların iptal ettirilmesini istedim Turkcell görevlilerinden.Yarın ilk işim savcılığa giderek suç duyurusunda bulunmak olacak.

Yeliz 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizi 13.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön