08 Ağustos 2014

Turkcell Usulsüz Satış Yaptı.

Van'da Aslanlar Turkcell İletişim Merkezi olarak geçen şubenin Turkcell Müşteri Hizmetlerinde Aslanlar diye kaydı bile olmadığı halde bu şube benim adıma olan 2 farklı hat üzerine benden habersiz eşime sözleşme karşılığı iki adet telefon satışı yapmışlardır. Turkcell özellikle bozuk telefonları bu yolla elden çıkarmaktadır. Bugün itibari ile savcılığa suç duyurusunda bulunmuş bulunmaktayım. Maddi manevi tüm haklarımı talep ediyorum.

Bilgehan 213 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön