01 Ağustos 2014

Turkcell Usulsüz Satış!

Van Aslanlar İletişim merkezinde hat sahibi olarak benim imzam olmaksızın eşime 2 adet telefon satışı yapılmıştır. Van Aslanlar İletişimden de buna göz yuman ve bu suça ortaklık yapan Turkcell'den de kanun önünde şikayetçi olacağım ve bunun bir emsal dava olmasını sağlayacağım. Bu hat ve telefon satışları hiçbir şekilde bilgim dahilinde değildir.

Aslanlar iletişimi defalarca uyarmama rağmen konuyla ilgili hiçbir girişimde bulunmamışlardır. İmzam olmadan yapılan bu satıştan uğradığım maddi manevi zararın karşılanması için ve kazanacağımdan şüphe duymadığım bu emsal davanın medya ve sosyal medya tarafından duyurulmasını sağlayacağım.

Bilgehan 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizi 04.08.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön