Turkcell Usulsüz Kapanan Şirket Hatları!

Alp S. |

3 adet Turkcell hattımızı Turkcell'e taşıdık hatlar açıldı sonra telefona eksik evrakınız var diye mesaj gelmeye başladı. Üzerinde durmadık, çünkü eksik evrak olsa hatları nasıl açtılar diye düşündük, zaten bizi arayıp da şu evrakınız eksik diyende olmamıştı.

18.02.2015 sabahı bütün hatlarımız aramaya kapatıldı müşteri temsilcimiz F**** Y.'ı arayıp dürümü ilettik evraklarımızı kendisi almıştı, hemen ilgilenip size dönüyorum dedi ama dönen olmadı Turkcell'i aradık 4 defa evrakların hepsini mail attık bir evraklarınız ulaştı diyorlar arıyoruz hatlar açılmadı diye evraklarınız eksik diyorlar müşteri temsilcisi telefonları bile yanıtlamıyor burası bir şirket ve hatlarımız 5 gündür kapalı.

Etiketler :

Personel Davranışı Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  10:37

  Müşterimiz ile 05.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Alp S.
  26 Şubat
  11:14

  532 No.. lu Müşteri hizmetlerinizi çok aradık ama sinirlerimizi bozmaktan başka hiçbir işe yaramadı. Oradaki Gizem hanım bize bir cep tel numarası verdi. o da geri aranamıyor. Yasal evrak istiyoruz herkes birbirinin üzerine atıyor bizim bilgimiz, yetkimiz, haberimiz yok diyorlar. Turkcell farkı işte.

 • 23 Şubat
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.