23 Şubat 2015

Turkcell Usulsüz Kapanan Şirket Hatları!

3 adet Turkcell hattımızı Turkcell'e taşıdık hatlar açıldı sonra telefona eksik evrakınız var diye mesaj gelmeye başladı. Üzerinde durmadık, çünkü eksik evrak olsa hatları nasıl açtılar diye düşündük, zaten bizi arayıp da şu evrakınız eksik diyende olmamıştı.

18.02.2015 sabahı bütün hatlarımız aramaya kapatıldı müşteri temsilcimiz F**** Y.'ı arayıp dürümü ilettik evraklarımızı kendisi almıştı, hemen ilgilenip size dönüyorum dedi ama dönen olmadı Turkcell'i aradık 4 defa evrakların hepsini mail attık bir evraklarınız ulaştı diyorlar arıyoruz hatlar açılmadı diye evraklarınız eksik diyorlar müşteri temsilcisi telefonları bile yanıtlamıyor burası bir şirket ve hatlarımız 5 gündür kapalı.

Alp 250 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2015

    Müşterimiz ile 05.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Alp26 Şubat 2015

    532 No.. lu Müşteri hizmetlerinizi çok aradık ama sinirlerimizi bozmaktan başka hiçbir işe yaramadı. Oradaki Gizem hanım bize bir cep tel numarası verdi. o da geri aranamıyor. Yasal evrak istiyoruz herkes birbirinin üzerine atıyor bizim bilgimiz, yetkimiz, haberimiz yok diyorlar. Turkcell farkı işte.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön