29 Ocak 2014

Turkcell Usulsüz İşlem Yaptı!

Perpa Ticaret Merkezi-İstanbul'da bir Turkcell bayiine gittim ve A*** faturalı hat kullandığımı ve Turkcell faturalı hatta geçmek istediğimi söyledim. İmzam vb. alınmadı sadece kimlik fotokopisi ile talep aldılar ve 1-2 sonrası için yeniden davet ettiler. Sim kartımı aldım ve sim kartımı taktığımda hazır kartlı olduğumu gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda faturalı olmanız için adınıza kayıtlı bir fatura ile aynı yere gidin işlem yaptırın faturasız hatta geçiş yapın yönlendirmesi oldu. Ne bana vaat edilen tarife var ortada ne imza ne de tanımlanacak paketler. Günlerdir sorun çözülmedi.

Ahmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Ocak 2014

    Tam bir haftadır bu konu ile bir yanıt dönülmedi ne kimseleri arayabiliyorum ne mesaj gönderebiliyorum ne de internete girebiliyorum. Tamamen kurumuza ait olan bu mağduriyetimin giderilmesi amacıyla en azından işlemler sonuçlanana kadar mağdur olmamam için aksiyon almayışınız ve 48 saat içinde dönüş yapılacaktır beyanınınızı yerine getirmeyişinizle ne kadar (sözde) kurumsal olduğunuzu ve müşteri odaklı olduğunuzu bir kere daha kanıtlamış oldunuz. Ben sizden baz istasyonu kurmanızı değil hatalı işleminizi geri almanızı istiyorum. Lütfen güzel uykunuzdan uyanınız ve taahhüt ettiniğiniz hizmetin bedelini nasıl alıyorsanız bizlerede bunu veriniz.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön