07 Ekim 2013

Turkcell Usulsüz İşlem Yaptı!

Turkcell çağrı merkezinden aldığım telefon sonrasında 0551 203 **** numaralı adıma kayıtlı olduğu söylenen numara olduğunu öğrendim. Şahsımı arayıp bilgi veren bayan arkadaş bilgim dahilinde olmadığını söylediğim ve yardımları sonucu gerekli evraklarım ile Turkcell müşteri hizmetlerine mail yolu ile başvurdum.

3283**** nolu başvuruda hattın tarafımdan açılmadığını açan bayii hakkında da inceleme ve hattın iptali adına başvuruda bulundum ve çok kısa bir zaman sonrasında hafta sonu olmasına rağmen incelenme yapıldığı ve hattın tarafımdan açıldığı belirtilerek geçiştirici bir hizmet vermiş bulunmaktalar. Dilekçede alenen beyan ettiğim taleplerim dikkate alınmadan işlem yapılmış.İlgisiz kalınmıştır.

Süleyman 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön