19 Mart 2013

Turkcell Usulsüz İşlem Yapıldı!

2010 senesinde mevcut hatlarımızı 2 sene taahhüt ile Turkcell' e taşıdık. 2010 senesinde toplam 6 adet gsm hattı için yaptığımız sözleşmelerin nüshalarını defalarca istememize rağmen, sadece bir tanesini alabildik ve bunda da gördük ki sözleşmeye tarih atılmamış ve ilk yazılan tarifenin üzeri karalanarak başka bir tarife yazılmış ki bu nedenle aylarca beklediğimizin üzerinde faturalar geldi.

Son olarak 2012 de bitmesi gereken taahhütlerimiz Turkcell tarafından hiçbir bilgimiz ve onayımız olmadan uzatılmış, bu nedenle yaptığımız operatör değişikliğinden tarafımıza 450 TL lik cayma bedeli faturalandırmışlardır. Hiçbir şekilde ellerinde yazılı bir evrak veya ses kaydı yoktur.

Uğur 222 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 21 Mart 2013

    yaklaşık 2 aydır inceleme yapılıyor ve defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen geri dönüş yapılmıyor

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön