08 Nisan 2015

Turkcell Usulsuz İşlem.

Turkcell satış noktasıyım. Firmamın ismi ve kaşe bilgileri kullanılıp haberim olmadan yüzlerce hat açılmış ve bunlarla ilgili olarak durmadan kovuşturma geçirmekteyim. Bu hatların tespit edilip bir an önce kapatılmasını rica ediyorum.

Tayfun 1.276 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun30 Ekim 2015

  hiç bir onlem alınmamıstır.

 • Tayfun15 Nisan 2015

  Aradığınız da savcılıkta ifade veriyorum. Tekrardan dönüş yapılmadı

 • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

  Müşterimizi 10.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön