28 Ekim 2014

Turkcell Usulsüz Fatura Tahsilatı!

Bilmediğim ve kullanmadığım bir servise üye olmuşum onlara göre ve bunun için benden tahsilat yapılacak. İtiraz etmek için aradığımda aldığım cevap biz bir şey yapamıyoruz o servisi arayın, onları aradığımda onlarda bir şey yapamıyor ama Turkcell bizden her halükarda parayı tahsil ediyor.

Bundan sonra böyle bir şey yaşanmaması için Turkcell'in benim adıma başka firmalara ödeme yapmasını kabul etmediğimi bildirdim ama böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylediler. Bu servisi kullandığıma dair kanıt istiyorum o da verilmiyor. İsteyen her firma numaramızı verip istediği gibi tahsilat yapabiliyor. Turkcell benim cüzdanıma ortak değil benim onayım olmadan başka firmalara nasıl benim adıma ödeme yapar.

Cengiz 151 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 06.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları ve ücretli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cengiz 29 Ekim 2014

    oradaki arkadaşlar yardımcı olamıyorlar malesef, sizin iş ortaklarınız müşterilerinizden önce geliyor çünkü!!!

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön