16 Kasım 2015

Turkcell Usulsüz Evrakla Açılan Hat İçin Kara Listeye Alıyor!

2014 yılında adıma 5315785*** ve başka bir no'lu telefonlar bilgim dışında açılmıştır. Bundan haberim olması üzerine hukuki boyutta gerçekleştirdiğim girişimlerin ardından Kasım 2014'te hatlar kapatılmıştır. Ekim 2015'te hatlardan biri için tarafıma tekrar borç çıkarılmış olup, şikayetim üzerine 10.11.2015 tarihinde ilgili borç da iptal edilmiştir. Bunun üzerine 14.11.2015 tarihinde numara taşıma için Turkcell'e gittiğimde kara listede olduğumu öğrendim, bu durumu düzeltmek için dilekçe yazmamı istediler. Turkcell sürekli dilekçe yazmamı talep etmekte ve bilgim dışında açılan hatlar nedeniyle düzenli ödenen Turkcell faturaları bulunan abonesini mağdur etmektedir.

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön