22 Nisan 2013

Turkcell Üsküdar'ın Göbeğinde Yıllardır Çeken Telefon Çekmiyor!

Yıllardır kullanıcı olduğum Turkcell operatörünü artık değiştirmeye karar verdim. hiç bir sorun yaşamadığım evimde son iki haftadır telefonum şebeke yok şeklinde kapsama alanı dışında kalıyor. üstelikte Turkcell i aradığımda önce hiç bir sorun olmadığını daha sonrada incelenmesi için 522 saat süre sonunda yanıt vereceklerini söylediler.Yaşamış olduğum yer ücra bir yer değil. Nasıl oluyor da sorun tespit edilemiyor. Üstelikte aynı apartmanda sorunu yaşayan tek ben değilim. bütün aile Turkcell kullanırken hafta başında operatör değişikliğine gideceğiz.

Cansu 64 Okunma

Cevaplar

  • Cansu 29 Nisan 2013

    bu nasıl bir kurumsallık anlayışıdır. Bizim koskoca turkcell firması olarak tanıdığımız bir gsm operatörü yıllardır çeken telefon için iki haftadır sorun yaşadığımı iletmeme rağmen tek bir kişi arayıp bilgi bile vermiyor. Müşteri memnuniyeti bu değildir. acil aranmayı bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize 13.04.2013 tarihinde yaptığı başvuruya istinaden iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş olup, yapılacak inceleme sonrasında müşterimiz ile tekrar bilgi paylaşılacaktır . Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön