Turkcell Ürünün İade Alınmaması!

Tayfun Ç. |

Turkcell iletişim merkezi Viaport şubesi tam adı ile KVK kurumlar ekstra isimli TİM mağazasından 10.05.2015 tarihinde bir telefon aldım anneme hediye olarak. Fakat benden önce babamda almış ve bende bu telefonu 13.05.2015 tarihinde kutusu hiçbir şekilde açılmadan ve üzerindeki emniyet bandı da açılmadan bayiye iade için geri getirdim.

Mağaza müdürü olarak lanse edilen Ş*** Y*** yasal olarak iade etmek hakkım olduğu halde iadeyi kabul etmediğini çalışanı vasıtası ile mağazada bana ulaştırdı. Açıkça yasalarda belirtilmiş olmasına rağmen yasaları hiçe sayarak parama el koyma yoluna gidilmiştir. Bu mağaza ve bu müdürden şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  14:14

  Müşterimizi 25.06.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Mayıs
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.