09 Mayıs 2013

Turkcell Ürünüm Gelmedi!

Mağaza. türkcell. com. tr adresinden 3 adet toplam 540 tl cep telefonu siparişi verdim banka yetersiz bakiyeden dolayı işlem iptal edildi ancak hesabımdan 3 adet 180 tl toplam 540 tl çekildiğini gördüm .

21. 012013 tarihinden 5 gün sonra itiraz ettim yetkili firma cihaz almadan para çekildiğini onayladığı halde 4 aydır paramı göndermedi baş vurduğum banka en sağlam müşterimiz yapabileceğim bir şey yok yanıtı verdi .

Mehmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizi 18.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet 15 Mayıs 2013

    müşteri hizmetleri beni arıyo paranız hesaba yattı deniliyo bankayı arıyom bana denilen cevap hayır bu ne demek adamla alaymı ediliyo bidaha bu firmadan alış veriş yapmam anladım nasıl firma oldugunu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön