02 Temmuz 2015

Turkcell Ürün Değişim Sorunu!

Şirket bilgisayarlarımızın değişmesi neticesinde kurulan yeni yazılımda (Windows 8) cihazın desteklememesi sebebi ile artık kullanamıyoruz.

Bununla ilgili ya bize teknik destek verilmesi lazım ya da cihazın yenisi ile değiştirilmesi lazım.

Turkcell ile yaptığım konuşma neticesinde arkadaşlar bana en kolay yöntem olan yenisini alın teklifinde bulundular. Bence çözüm yolu bu olmamalı ve söyledikleri bir diğer şey biz yeni yazılım ile destek vermek zorunda değiliz.

Yazılım desteği veremiyorsanız cihazları toplatırsınız cüzzi bir farkla yenisi ile değiştirirsiniz.

Firmalar senede yıllarca cihazı topluyor.

Önemli olan müşteri memnuniyeti olmalı ama sizde ben hiç bu memnuniyeti alamadım.

Serhat 348 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 03 Temmuz 2015

    Ben verilen cevaplar ne acaba? Sadece cevap verdik ayıp olmasından başka bir şey değil... Çözümü istiyorum ben sizlerden kesin ve net bir cevap...

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön