20 Temmuz 2015

Turkcell Uluslararası İnternet.

Yurt dışında 25 TL karşılığı 30 MB internet satmaktalar ve instagrama her fotograf yüklediğinizde bu paketi iki kere aşıyorsunuz. Diğer operatörlerde KB kb artarken kota Turkcell'de 15-20 MB birden artmaktadır. 3 günlük bir yurtdışı seyahatim için tarafımıza 347 TL internet ödemesi çıkarttılar. Konuyu kendilerine ilettiğimde biz zaten size söyledik kullanmasaydınız türünde cevaplar ile karşılaştım. 12 yıllık hattımı bugün itibarı ile değiştireceğim ve çevremdeki herkesin uzak durması için elimden geleni yapacağım.

Serdal 326 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 30.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Ücretlendirme hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serdal 29 Temmuz 2015

    Şikayetim üzerinde Şikayetvar sitesi üzerinden gelen Turkcell mesajı: Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Arıyorlar tekrar bir şey yapamayacaklarını söyleyip telefonu kapatıyorlar. Bu kadar amatörce yönetilen bu kadar büyük bir şirket ilk kez görüyorum. Operatör değiştirmek için müracaat ettiğimde de ama lütfen size şöyle kampanyalar verelim diyerek ikna etme çabasına düşüyorlar.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön