04 Şubat 2014

Turkcell Ufak Hesaplar Peşinde!

Yıllardır Turkcell abonesiyim, şu ana kadar olumsuz bir durum yoktu yeni bir telefon aldım ve yeni telefonuma numara aktarımı yapmak istedim ve bu işlem karşılığında Bursa Carrefour SA Turkcell de 10 tl gibi işlem ücreti talep ettiler. Yazıktır, günahtır bu gibi basit hizmetleri müşteri kaybetmemek adına ücretsiz yapmaları gerekirken adeta bu işlemlerle farklı bir operatöre yönlendirmek istiyorlar.

Lütfen reklam yapmasınlar müşteri kaçırmamak adına yöneticileri bu tarz işlemleri ücretsiz yapsınlar kurumsal firmalara yakışmıyor böyle ufak hesaplara yönelmek.

Halil 36 Okunma

Cevaplar

  • Halil08 Şubat 2014

    verilen telefonlara ulaştım ama maalesef konu sadece telefonda kalıyor yani çözüm sadece boş konuşma bayilerine tekrar gidip denedim türkcell müşterisiyim telefon nolarını başka telefona taşıtmak istediğimi belirttim değişen bir şey yok rakam 10 tl başka bir rakam tanımıyorlar güya telefondaki türkcell müşteri hizmetleri bu hizmetin 5 tl olduğunu söylüyor birbirlerinden haberi yok kurumsallık böyle bir şey galiba...

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizi 04.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön