19 Mart 2013

Turkcell Ücretsiz Verdikleri Hattı İptal Ettirme Bedeli 200 TL!

Yukarıda numarası bulunan hattı bedelsiz Turkcell hat kampanyası doğrultusunda aldım. Faturalı hat aldım konuştuğum kadar ödesem olmaz mı dedim mutlaka paket alacaksınız dediler. En düşük paketi yazın o zaman dedim.

Hevesle almıştım ama kullanamayacağım galiba boşa paket ücreti ödüyorum hattımı iptal edin dedim. 120 TL cayma bedeli + vergiler 150 TL fatura çıkardılar. Bu nasıl mantık rakamı düzeltin lütfen dedim. Düzelmedi bende ödeyemedim.

Şimdi bir fatura çıkmış, hat kapanmış toplamda 50 dakika dahi kullanmadığım hatta hattın kapalı olduğu sürelerin paket ücretleri de dahil toplam 200 TL ücret isteniyor. Sadece 50 dakikalık konuşma için 200 TL. Kapalı hatta aylık paket ücreti mi istenir?

Halil 41 Okunma

Cevaplar

  • Halil22 Mart 2013

    Umudumu kaybetmiştim ancak sorun çözüldü. Teşekkürler.

  • Halil22 Mart 2013

    kalıp metin = kalıp çözümsüzlük amaç sorun çözmek değil dostlar alışverişte görsün durumu kurtarmak.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön