13 Mart 2015

Turkcell Ücretsiz Denilip Ücret Yansıtılan Ödüllü Soru!

61 yaşındaki kulağı bile az duyan babama ait olan hattı Turkcell'den arıyoruz diyerek özellikle ücretsiz olduğunu beyan ederek size soru soracağız ve soruyu bilirseniz hattınıza dakika yükleyeceğim diyerek kandırıp beş dakikada 10 soru sorup 35 TL ek fatura çıkartan Turkcell'den (insanlık) adına şikayetçiyim. Yaşlı insanları yanıltarak para kazanmaya çalışan firmalar. Babama ait hatta çıkan faturanın acilen incelenerek düzenlenmesini rica ederim.

Hasan 146 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 19 Mart 2015

  Müşteri hizmetleri tarafından aranılarak tarafıma ödüllü soru merkezi diye verilen numara cevap bile vermiyor saygıdeğer Turkcell çalışanları. Müşteri memnuniyeti kapsamında işlem yapmak istiyorsanız lütfen ödüllü soru merkezi ile müşterinizin konuşmalarını inceleyiniz. Sizlerle Türkiye Cumhuriyeti Bağımsız Mahkemelerinde görüşeceğiz.

 • Hasan 19 Mart 2015

  Müşteri hizmetleri tarafından aranılarak sadece ödüllü soru merkezinin numarasını verip sorunu çözdük diye buralara yazan Turkcell i kınıyorum. Parayı siz alıyorsunuz ama nedense müdahale edemiyorsunuz. Yaşlı bir adamı kandırarak aldığınız bu ücreti Turkcell ambleminin yanına bir yıldız atarak kutlayabilirsiniz. teşekkürler Turkcell.

 • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2015

  Müşterimiz ile 19.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ödüllü soru hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi13 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön