Turkcell Ücretsiz Dediği Cihazdan Ücret Alıyor!

T.saygin E. |

Ekim ayında Turkcell'den arayıp, tarafıma kayıtlı bir telefon olduğunu ve Turkcell'de 24 ay kalmayı taahhüt etmem durumunda ücretsiz olarak gönderileceği bilgisi verildi. Cep telefonu için ekstra bir ücret olup olmayacağını sordum ve sadece 24 ay taahhüdün yeterli olacağı, telefon için bir ücret alınmayacağı belirtildi.

Telefona ihtiyacım olmadığını belirttiğimde isterseniz satarsınız, başkasına verirsiniz ibareleri bile kullanıldı.Ben de, Turkcell'e de güvenerek bu işlemi kabul ettim.Şu an faturama cihaz kampanyası adı altında ayda 39 TL ücret tanımlanmış durumda.Ben bunu kabul etmiyorum, yanıltıldım ve derhal kaldırılmasını talep ediyorum. Taahhüt bittikten sonra da Turkcell bitmiştir benim için.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • T.saygin E.
  04 Aralık
  10:25

  Yapılmış olan bilgilendirme yetersizdir. Kampanya konusunda Turkcell yetkilisi ile yaptığım telefon görüşme kaydının tamamı dikkate alınmamıştır. Yetkili ile yaptığım bu telefon görüşme kaydının tamamının tekrar incelenmesini ve müşteri olarak benim erişimime de açılmasını talep ediyorum.

  Teşekkürler,

 • 02 Aralık
  13:57

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş