28 Ocak 2015

Turkcell Ücretsiz Bilgilendirmenin Ücretlendirilmesi!

Markalar dinliyor anketi adı altında hattımıza ücretsiz dakika yükleneceği söylenerek katma değerli servis adı altında faturamıza ilgili tutar yansıtılıyor. Konuyla ilgili canlı destek hattında Ö.. adında bir temsilciyle görüştüğümde yapılan açıklama ücretsiz gönderilen her anket sorusuna verilen cevabın 5.50 olarak ücretlendirilmektedir oldu.

İtiraz ettiğimde ise başka bir firmanın telefonu verilerek onlarla konuşun dendi. Hem bilgilerim üçüncü bir şahısla paylaşılıyor hem maddi olarak mağdur ediliyoruz. Arkasından da düzeltme anlamında hiç yardımcı olunmuyor.

Yusuf 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 06 Şubat 2015

    Cevap verdiler verilen cevap size yardımcı olamiyoruz dilerseniz başka konularda yardim edebiliriz oldu. :) demek ki çözülecek sorun menuleri oldukça genis

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön